Zapięcie rowerowe KZK KROSS 200L

  • Obserwuj produkt:
  • Kod: 14881
  • Producent: KROSS
  • Dostępność: Pytaj o dostępność
  • 55,00 zł

Zapięcie rowerowe KZK 200L

Obecnie dużą popularnością cieszy się sportowy tryb życia. Większość osób w celu zachowania szczupłej sylwetki decyduje się na uprawianie kolarstwa. Bardzo często rowerzyści poszukują odpowiedniego zapięcia rowerowego. Model KZK 200L posiada spiralny kształt i charakteryzuje się solidnym wykonaniem. Całość konstrukcji została pokryta specjalnym tworzywem sztucznym. Ma ono za zadanie chronić ramę przed powstawaniem różnego rodzaju zarysowań w czasie użytkowania zapięcia rowerowego.

 

Zapięcie rowerowe na kluczyk marki Kross

Model KZK 200L znajdujący się w ofercie firmy Kross ma 180 centymetrów długości, a więc z łatwością można go zastosować w wybranym miejscu – w środku miasta oraz w trakcie wycieczek do lasu czy też parku. Osłona przeciwkurzowa ma za zadanie chronić przed wnikaniem kurzu oraz pozostałych zanieczyszczeń. Niewielkie wymiary tego zapięcia rowerowego pozwalają na jego swobodne przewożenie w podręcznej torbie czy też plecaku w trakcie dalekich oraz bliższych wypraw. Można też zawiesić je na uchwycie zamocowanym na sztycy podsiodłowej.

 

Wytrzymałość i bezpieczeństwo zapięcia rowerowego

W przypadku zapięcia rowerowego KZK 200L zastosowano zamek z automatycznym cylindrem, otwieranym przy pomocy klucza. Zapięcie otrzymało 4 punkty w 12-sto stopniowej skali bezpieczeństwa Kross. W zestawie wraz z zapięciem rowerowym KZK 200L marki Kross można znaleźć dwa klucze. Z pewnością ten model to świetny element wyposażenia roweru, przydatny w trakcie codziennego użytkowania. W miejscach gdzie poziom kradzieży jest niski.

 

Komponenty

Poziom zabezpieczenia 4 W SKALI KROSS
Rodzaj zamka KLUCZ
Wymiar 1800 mm x 12 mm
Długość 180 CM
Średnica 12 MM
UCHWYT TAK
Materiał główki STOP CYNKU, OBUDOWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO
RODZAJ LINKA
MARKA KROSS
KOLOR czarny
Informacje dodatkowe 2 klucze w zestawie, automatyczny cylinder, osłona przeciwkurzowa