O nas

1. Historia firmy RB ROWEREK Roman Badura, to opowieść o przedsiębiorstwie, które dzięki pasji, wizji i konsekwencji oraz wytrwałości swojego założyciela z małego warsztatu rowerowego przekształciło sę w dobrze prosperujący sklep rowerowy na Śląsku i w całej Polsce.
2.Firma RB ROWEREK powstała w 1992 roku.
3. Założycielem i właścicielem Firmy jest Roman Badura. Założyciel swoją działalność w branży rowerowej rozpoczął od prowadzenia własnego serwisu rowerowego, który bardzo szybko przekształcił się w specjalistyczny sklep i serwis o bardzo dobrej renomie. Swoje doświadczenie wykazał w montowni rowerów w słonecznej Italii, gdzie prowadził i szkolił włoskich pracowników.
4. Siedziba Firmy RB ROWEREK znajduje sie w Bytomiu duży salon na ul.Witczaka 12 (przeniesiony z ul.Kochanowskiego 15 ). Godziny otwarcia : poniedziałek-piątek od godz.10.00 do 18.00, w sobotę od 9.00 do 14.00

Tel/fax 32/282-35-25, Roman 501-171-558. Email: sklep@rb-rowerek.pl. Sklep internetowy : www.rb-rowerek.pl.
5.Nasza oferta :
Firma RB ROWEREK specjalizuje się w sprzedaży rowerów firm KROSS, GIANT, SCHWINN, SCOTT,CUBE, MERIDA, OLPRAN, MAXXIS, ROMET, UNIVEGA, TREK, AUTHOR, AMULET, LIDER FOX i innych oraz akcesoriów rowerowych i sprzętu fitness.
6. Nasze plany na przyszłość to zdobycie jeszcze większej liczby klientów,którzy będą stale odwiedzali naszą firmę i polecali swoim znajomym.
Zostań naszym klientem!
7. Na przestrzeni 27 lat działalności zdobyliśmy tysiące klientów, zaufali nam także funkcjonariusze Bytomskiej Straży Miejskiej, których wyposażyliśmy w rowery i akcesoria rowerowe.
8. Pasja właściciela firmy jest w 100% związana z wykonywanym zawodem. Roman Badura jest pasjonatem kolarstwa górskiego i szosowego oraz turystyki rowerowej. Od lat młodzieńczych do dnia dzisiejszego jeździ na rowerze i stanowi najlepszą formą spędzania wolnego czasu.Od kilku lat Roman Badura bierze udział w maratonach kolarskich organizowanych w całym kraju i zagranicą.
Zdobył m.in.zaszczytny tytuł Mistrza Polski, Bytomia, Wicemistrza Sląska oraz Puchar Polski w maratonach,
w latach 2004-2005 brał udział w wyścigu TOUR DE FRANCE DLA AMATORÓW, gdzie dwukrotnie zdobył złoty certyfikat za przejechanie 179 km w b.dobrym czasie i przekroczył metę jako pierwszy Polak oraz ogólnie 219-ty na ponad 9000 startujących.
Ponadto w roku 2005 poprawił swój wynik w rekordowym czasie o 1 h/ 20 min, przejeżdżając niezwykle trudną trasę w najwyższych Alpach w 7 godzin.

9.  Roman Badura, organizuje systematycznie treningi kolarskie w każdą sobotę o godz. 14.00 i niedzielę o godz. 9.00 zbiórki spod sklepu, zapraszamy.

10. Roman, organizuje Bytomską Masę Krytyczną, w każdy ostatni piątek miesiąca. Start Bytomski Rynek o godz. 18.00

11. Firma RB Rowerek, organizuje i  sponsoruje Bytomskie Rodzinne Rajdy Rowerowe, które organizowane są w miesiącach: Czerwiec, Lipiec, Sierpień od 2011 roku, i inne imprezy sportowe.

ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO SPORTOWEGO STYLU ZYCIA!!!
Rower to zdrowie i uroda!