ZAPIĘCIE ROWEROWE KZK KROSS 110S

  • Obserwuj produkt:
  • Kod: 14879
  • Producent: KROSS
  • Dostępność: Pytaj o dostępność
  • 40,00 zł
  • Niedostępny

Zapięcie rowerowe KZK 110S

W dzisiejszych czasach na rynku można znaleźć wiele różnego rodzaju zapięć rowerowych, jednak przed zakupem warto zwrócić uwagę na ich parametry. Model KZK 110S charakteryzuje się dużą dokładnością wykonania oraz solidnością. Stalowa plecionka została pokryta delikatnym w dotyku tworzywem. Taka budowa ma chronić ramę przed ewentualnymi zarysowaniami.

 

Odpowiedni poziom bezpieczeństwa zapięcia rowerowego

Oczywiście wybierając odpowiednie zapięcie rowerowe do jednośladu, należy zwrócić dużą uwagę na poziom jego bezpieczeństwa. Model KZK 110S został wyposażony w zamek kluczowy oraz automatyczny cylinder. W zestawie znajdują się dwa klucze. Jeden oczywiście będzie służył podczas codziennego użytkowania zapięcia rowerowego, drugi ma stanowić element zapasowy. W przypadku modelu KZK 110S firma Kross oceniła poziom bezpieczeństwa na 3, co potwierdza jego skuteczność w czasie codziennego użytkowania na obszarach o niskim poziomie ryzyka kradzieży.

 

Wymiary zapięcia rowerowego marki Kross

Omawiane zapięcie firmy Kross ma 120 centymetrów długości, dlatego z pewnością użytkownik będzie miał możliwość zabezpieczenia roweru w dowolnym miejscu. Zapięcie KZK 110S ma ponadto średnicę 10 milimetrów, a także wyposażone w osłonkę przeciwkurzową, która chroni zamek przed zanieczyszczeniami. Zapięcie rowerowe na klucz z pewnością świetnie sprawdzi się w czasie codziennej eksploatacji jednośladu.

Komponenty

Poziom zabezpieczenia 3 W SKALI KROSS
Rodzaj zamka KLUCZ
Wymiar 1200 mm x 10 mm
Długość 120 CM
Średnica 10 MM
UCHWYT TAK
Materiał główki STOP CYNKU, OBUDOWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO
RODZAJ LINKA
MARKA KROSS
KOLOR czarny
Informacje dodatkowe 2 klucze w zestawie, automatyczny cylinder, osłona przeciwkurzowa