Zapięcie rowerowe na klucz KROSS KZK 300L

  • Obserwuj produkt:
  • Kod: 14880
  • Producent: KROSS
  • Dostępność: Pytaj o dostępność
  • 70,00 zł

ZAPIĘCIE ROWEROWE NA KLUCZ KROSS KZK 300L

Z każdym rokiem wzrasta liczba osób, które stawiają na aktywne spędzanie wolnego czasu. Większość z nich decyduje się na krótkie oraz dłuższe przejażdżki rowerowe po okolicy. W takim przypadku niezbędnym działaniem jest zakup odpowiedniego zapięcia rowerowego, dostępnego w ofercie firmy Kross. Model KZK 300L przypomina spiralę, która w celu zapewnienia bezpieczeństwa ramie została pokryta specjalnym tworzywem sztucznym. Do produkcji zabezpieczeń rowerowych firmy Kross wykorzystuje się wysokiej jakości materiały.

Rozmiar zapięcia rowerowego marki Kross

Oczywiście obecnie na rynku można znaleźć zapięcia rowerowe w różnych rozmiarach. Model KZK 300L ma długość wynoszącą 180 centymetrów, co pozwala na zabezpieczenie roweru w dowolnie wybranym miejscu. Z kolei średnica spiralnego zapięcia rowerowego marki Kross wynosi 15 milimetrów. Wbrew pozorom takie akcesorium zmieści się w każdym plecaku czy też podręcznej torbie rowerowej.

Zapięcie rowerowe z zamkiem na klucz

Model KZK 300L firmy Kross został wyposażony w automatyczny zamek na klucz. Dwa obustronne klucze w zestawie zapewnią, że zapięcia może używać przynajmniej dwie osoby. Zapięcie rowerowe z zamkiem na klucz otrzymało notę 5 w skali bezpieczeństwa firmy Kross. Model KZK 300L idealnie sprawdzi się w codziennej eksploatacji zarówno w czasie krótkich, jak i długich wycieczek rowerowych.

 

Komponenty

Poziom zabezpieczenia 5 W SKALI KROSS
Rodzaj zamka KLUCZ
Wymiar 1800 mm x 15 mm
Długość 180 CM
Średnica 15 MM
UCHWYT NIE
Materiał główki STOP CYNKU, OBUDOWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO
RODZAJ LINKA
MARKA KROSS
KOLOR czarny
Informacje dodatkowe 2 klucze w zestawie, automatyczny cylinder, osłona przeciwkurzowa