Zapięcie rowerowe KZK KROSS 300S

  • Obserwuj produkt:
  • Kod: 14878
  • Producent: KROSS
  • Dostępność: Pytaj o dostępność
  • 60,00 zł
  • Niedostępny

ZAPIĘCIE ROWEROWE KZK 300S

Sporty rowerowe z każdym rokiem cieszą się coraz większą popularnością. W związku z tym konieczne jest zaopatrzenie się w kilka niezbędnych elementów dodatkowych. Jednym z nich jest zapewniające ochronę zapięcie rowerowe KZK 300S firmy Kross. Wyglądem przypomina ono spiralę, która dodatkowo została pokryta wysokiej jakości tworzywem sztucznym. Ma ono za zadanie chronić ramę przed pojawianiem się zarysowań związanych z codziennym użytkowaniem tego, niezbędnego akcesoria. Zamek zapięcia jest osłonięty przed kurzem i pyłem osłoną przeciwkurzową.

Rozmiar zapięcia rowerowego marki Kross

W przypadku zapięcia rowerowego KZK 300S firmy Kross, długość wynosi 120 centymetrów, co daje użytkownikowi możliwość zabezpieczenia swojego roweru w dowolnie wybranym miejscu zarówno w centrum miasta, jak i poza nim. Z kolei średnica linki wynosi 15 milimetrów. Model KZK 300S dostępny jest w kolorze czarnym, który sprawdzi się jako uzupełnienie wszystkich dostępnych na rynku rowerów.

Solidność zapięcia rowerowego Kross

Oczywiście najważniejszym zadaniem zapięcia rowerowego jest zapewnienie bezpieczeństwa jednośladom w trakcie codziennej eksploatacji. KZK 300S to zapięcie wyposażone w automatyczny cylinder otwierany płaskim obustronnym kluczem, które w skali bezpieczeństwa firmy Kross otrzymało notę 5. Do zestawu dołączono również dwa symetryczne klucze, oraz uchwyt do montażu na sztycy siodła.

Komponenty

Poziom zabezpieczenia 5 W SKALI KROSS
Rodzaj zamka KLUCZ
Wymiar 1200 mm x 15 mm
Długość 120 CM
Średnica 15 MM.
UCHWYT NIE
Materiał główki STOP CYNKU, OBUDOWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO
RODZAJ LINKA
MARKA KROSS
KOLOR czarny
Informacje dodatkowe 2 klucze w zestawie, automatyczny cylinder, osłona przeciwkurzowa