Zapięcie rowerowe KZK KROSS 200M

  • Obserwuj produkt:
  • Kod: 14876
  • Producent: KROSS
  • Dostępność: Pytaj o dostępność
  • 55,00 zł

Zapięcie rowerowe KZK 200M

Coraz więcej osób z każdym rokiem decyduje się na uprawianie sportu z dbałości o zdrowie oraz dla zachowania szczupłej sylwetki. Najczęściej wybieranym sportem jest oczywiście jazda na rowerze, która wymaga zaopatrzenia się w niezbędny sprzęt oraz akcesoria. Jednym z dodatków jest zapięcie rowerowe KZK 200M, które można znaleźć w ofercie firmy Kross. Przypomina ono swoim kształtem pokrytą miękkim tworzywem spiralę. Zastosowanie tworzywa sztucznego jako otuliny, stalowej plecionki, ma za zadanie chronić ramę przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami w trakcie codziennej eksploatacji.

 

Wymiary zapięcia rowerowego marki Kross

W przypadku modelu KZK 200M długość zapięcia wynosi 150 centymetrów, w związku z tym można wykorzystywać je do zabezpieczenia jednośladu w dowolnym miejscu. Z kolei średnica omawianego zapięcia rowerowego kształtuje się na poziomie 12 milimetrów. Dużą zaletą modelu KZK 200M jest wyposażenie go przez producenta w osłonę, która stanowi ochronę przed wnikaniem kurzu i wody oraz pozostałych zanieczyszczeń do wnętrza zamka.

 

Wytrzymałość oraz bezpieczeństwo modeli KZK 200M

Zapięcie rowerowe KZK 200M otrzymało notę 4 w skali bezpieczeństwa określonej przez Kross. Stanowi to gwarancję skuteczności w czasie codziennej eksploatacji w miejscach, gdzie mamy duże poczucie bezpieczeństwa. W zestawie oprócz 2 kluczy uchwyt do montażu na sztycy podsiodłowej.

Komponenty

Poziom zabezpieczenia 4 W SKALI KROSS
Rodzaj zamka KLUCZ
Wymiar 1500x12mm
Długość 150 CM
Średnica 12 MM
UCHWYT TAK
Materiał główki STOP CYNKU, OBUDOWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO
RODZAJ LINKA
MARKA KROSS
KOLOR czarny
Informacje dodatkowe 2 klucze w zestawie, automatyczny cylinder, osłona przeciwkurzowa