Zegarek Mio MiVia Run 350 HR Sensor

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 12868
 • Producent: MIO
 • Dostępność: Na zamówienie
 • szt.
 • 799,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Mio MiVia Run 350

 

Poznaj wyjątkowy zegarek sportowy Mio MiVia Run 350, stylowy i nowoczesny, wyposażony w moduł GPS – idealny do biegania i na co dzień. Od dziś może stać się Twoim nierozłącznym towarzyszem treningów. Pełne walory zegarka Mio MiVia Run 350 poznasz gdy rozpoczniesz korzystanie z jednej z najważniejszych jego funkcji – osobistego trenera. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu będziesz w stanie osiągnąć jeszcze więcej w bezpieczny dla swojego organizmu sposób.

Wbudowany monitor optyczny pracy serca w połączeniu z nowoczesnymi algorytmami sprawia że Mio MiVia Run 350 dostarczy Ci niezbędnych wskazówek przed, w trakcie i po treningu. Osobisty trener dopilnuje aby Twoje treningi były optymalne i dopasowane do Twoich możliwości. Można śmiało powiedzieć że Twój Osobisty Trener jest jeden krok przed tobą doskonale wiedząc na co stać Cię podczas kolejnego treningu. Ta unikatowa funkcja jest w stanie połączyć i przeanalizować wiele danych zaczynając od historycznych treningów, zmian w wydolności w Twoim organizmie, a kończąc na celach jakie chcesz sobie wyznaczyć i osiągnąć. Dzięki temu zegarek Mio MiVia Run 350 nie zwykły kawałek elektroniki, a towarzysz Twoich zmagań, motywator i pomoc w codziennych treningach.

 

Nowoczesny zegarek sportowy z GPS oraz wbudowanym czujnikiem pracy serca

Zintegrowany optyczny pulsometr zapewnia Ci kontrolę w czasie rzeczywistym z pełnym zestawem ważnych informacji na nadgarstku. Ale prawdziwy hit to One Button Coach, czyli osobisty trener w jednym przycisku który zawsze jest o krok przed tobą. Ta wyjątkowa funkcja łączy dane na temat Twojej sprawności fizycznej, schematy z poprzednich sesji ćwiczeń i osiągnięte wyniki, tworząc na ich podstawie osobiste rekomendacje treningowe. Nie musisz już się męczyć z układaniem planu i programu treningowego, aby utrzymać formę – osobisty Trener zrobi to za Ciebie, a ty musisz tylko podążać za jego instrukcjami oraz wykonywać Codzienne Rekomendacje!

Przycisk Trenera

Trener ma swoich pomocników; Zegarek MiVia Run 350 jest wyposażony w szereg specjalistycznych programów, dzięki którym korzystanie z funkcji One Button Coach (przycisk trenera) staje się długoterminowym planem treningowym z ukierunkowaniem na poprawę wyników. Trener wybiera codziennie jeden spośród 3 różnych indywidualnie dobranych treningów: Tempo Run (bieg o danym tempie), Long Slow Distance Run (wolny bieg długodystansowy) i Interval Training (trening interwałowy) z tak dobranymi celami, aby zwiększyć Twoją wytrzymałość na zmęczenie, poprawić umiejętności biegowe i gorset mięśniowy oraz zwiększyć poziom VO2max. W zależności od wyników treningu, dzięki wykorzystaniu inteligentnych technologii VO2max Estimation (obliczenie wydolności tlenowej), Training Effect (efektywność treningowa) i Recovery Advisor (doradca odpoczynku) Coach zaproponuje Ci indywidualnie dostosowane zalecenia treningowe na następny dzień.

Dzięki funkcji Coach / Trener oraz specjalistycznej technologii działającej w tle zawsze będziesz wiedział, kiedy podnieść swój poziom VO2max oraz jak intensywnego treningu potrzebujesz, aby osiągnąć zakładane wyniki, i co najważniejsze: kiedy jest czas na ruch, a kiedy na odpoczynek. W dłuższej perspektywie Coach / Trener pomoże Ci więc zwiększyć wytrzymałość aerobową i poziom sprawności; otrzymujesz trening jak zawodowiec!

Łatwe w użyciu programy treningowe Jeśli jednak wolisz działać według własnego planu, to masz również taką możliwość. MiVia Run 350 oferuje także łatwe w użyciu programy treningowe dostosowane do odległości, czasu, interwału lub tempa. Możesz więc poprawić swoją wytrzymałość, biegając z powiadomieniami o tempie, lub skorzystać z treningu interwałowego, żeby nabrać sprawności przez kontrolowane wybicie ze strefy komfortu. Na ekranie urządzenia możesz również kontrolować, w której strefie wydajności serca jesteś. Istnieje 5 zakresów tętna, z których każdy ma określony wpływ na Twój organizm i poziom sprawności.

Komunikacja z smartfonem

Żyjemy w czasach, które wymagają od nas dostępności przez cały czas, dlatego MiVia Run 350 oferuje opcję łączności telefonicznej. Możesz otrzymywać powiadomienia i komunikaty o połączeniach przychodzących. Zegarek jest kompatybilny z takimi aplikacjami, jak: WhatsApp, Facebook Messenger, Skype i Twitter. Tak więc nigdy nie przegapisz połączenia ani wiadomości, nawet w biegu! Oczywiście, jeśli wolisz, żeby nic nie przeszkadzało Ci w biegu, możesz po prostu wyłączyć tę funkcję i skoncentrować się na własnym wysiłku i na własnym organizmie.

Monitor aktywności

MiVia Run 350 nie tylko towarzyszy Ci w bieganiu, ale działa także jako wysokiej klasy monitor aktywności. W ciągu dnia liczy kroki, przebiegnięty dystans i spalone kalorie. A w nocy rejestruje Twoje parametry snu, takie jak jakość, efektywność i czas. Zapisane dane możesz analizować aplikacją MiVia, a nawet prowadzić specjalny dziennik snu.

Podsumowując:

MiVia Run 350 to jedyny towarzysz, jakiego potrzebujesz w czasie swoich treningów biegowych, to Twój osobisty trener, który opracowuje dla Ciebie Today’s Recommendation (codzienne rekomendacje), VO2max Estimation (obliczenie wydolności tlenowej), Recovery Advisor (doradca odpoczynku) i Training Effect (efektywność treningowa) oraz zestaw programów treningowych dostosowanych do Twojego poziomu sprawności!

Specyfikacje

 • Wymiary: 44.7*37.4*15.8mm
 • Waga : 51.5g
 • Wymiary wyświetlacza: 1.28"
 • GPS: Tak
 • Tętno: Optyczny czujnik pulsometru Uwaga: *Dokładność zależy od fizjologii, umiejscowienia urządzenia i wykonywanych ruchów.
 • Alarm wibracyjny: Tak
 • Żywotność baterii: Do 5 tygodni w trybie zegarka Do 10 godz.
  w trybie GPS Do 8 godz. z GPS i włączoną funkcją OHR.
 • Wodoodporność: 3ATM
 • Czas ładowania: 2.5godz
 • BLE do inteligentnych powiadomień: Tak
 • Pamięć: 100 godzin danych ćwiczeń.
 • W opakowaniu: Mio MiVia Run 350, 1 para dodatkowych opasek,2 klucze imbusowe,Magnetyczna ładowarka USB,QSG